לקוחות ממליצים


 רוני היקר שלום,

 

בדרך החיים אנו פוגשים כל הזמן אנשים, מרביתם חולפים והחיים ממשיכים, חלקם נשארים בסביבתנו אך מעטים הם האנשים שאיתם יש חיבור פשוט כנה וצנוע מכוון מטרה משותפת וראיית האחר, אלו הן תכונות מיוחדות שמצאתי בך ואני שמח על כך. אני זוכר שניהלנו שיחה על הקשר בין בני אדם ועסקים, אמרת לי שאתה מסוג האנשים שלא יוצר הפרדה בין האדם לעסק ואף ממנף את ההכרות שלך עם האדם לטובת הפיתוח העסקי בהתאמה יותר למי שעומד מולך, ואכן הדבר ניכר באופן מוחלט בתשומת הלב, האכפתיות, התבונה, היסודיות והחדות שהבאת ועדיין מביא עמך בכל שיחות הטלפון והפגישות הרבות שקיימנו, אנושיות לצד מקצועיות. אני רוצה להודות לך על ליווי עסקי שנותן הכוונה, שקט וביטחון במהלכים קצרי טווח בעסק ובבחירת אפיקים לנוע בהם לטווח ארוך יותר.

 

תודה רבה מעומק הלב

אמיר הרדון – מנהל תוכן

 

 

 

 

 

 המלצה מרגשת מלקוחה מרוצה:

 

 

 I met Shimon through a mutual friend, and had two major goals in mind when contacting him:

 

- Arrange all my pension, checking, savings, and insurance accounts

- Review daily, monthly, and yearly expenses

- Review long-term investment options  

 

 

                                                                                                                                                   read more...

 

 

 

 

 

רוני שלום,

 

ברצוננו להודות לך ומקרב לב על עבודתך המסורה והמקצועית בעת מיחזור המשכנתא שלנו.

בזכותך הצלחנו לחסוך סכום עצום בהחזר הכולל של המשכנתא. גילית מקצועיות רבה, בקיאות פיננסית ומשפטית, ידע רחב ותשומת לב לכל פרט קטן .

ליווית אותנו עם סובלנות, יחס אישי וצמוד, תוך כדי מתן פתרון מהיר ויעיל והסבר ברור ומקצועי.

בהחלט לא טעינו כאשר פנינו אליך, ואנו ממליצים בשמחה עליך וצוות המשרד, ועל שירותכם המסור!

 

תודה,

ד"ר אירנה וד"ר מיכאל אלון, בית דגן. 

 

 

לכבוד: רוני טאוב – מלווה לחיים חדשים ♥

פניתי אליך בעקבות המלצה של חבר בביה"כ, שחש במצוקתי בין המילים הכתובות, כשאני מברך אותו כל שישי בברכת שבת שלום.שנים שאני ורק אני "מנהל" את כספי המשפחה והגעתי למצב שהבנתי שאיני יכול לצאת מהבור ומחשבות "איבוד" עלו בראשי.ואז פניתי אליך רוני...

נתבקשתי להכין מסמכים לפגישה שתהיה לי איתך ואז הבנתי באיזה בור אנו נמצאים.לאחר מכן נערך המפגש הראשון יחד איתך.נכנסת עם חיוך רחב והרגשתי שאני בידיים טובות ורכות. כשהבטת במסמכים שהכנתי L הרגשתי עננה כבדה שריחפה מעל...אבל אתה חייכת ואמרת שהכול פתיר...עדיין לא הייתי מסוגל לחייך. גילוי הבור הכלכלי ואשתי שנחשפה למצב לא נתנה לי עדיין מנוח...ישבתי אתך, עם אשתי ובני שחשפתי בפניו הכול והוא מלווה אותנו כל הזמן בשוטף...למרות שהמצב היה "הפוך" מאשר בדרך כלל, תחילה היה עליך להרגיע את נפשי, שיצאה מהלחצים, ורק אח"כ להתחיל בניהול תקציב.

 

קרא עוד > 

 

 

אני ש. (26), בנם של ר. וא. למשפחת פ.

אני כרגע לא גר עם ההורים, ואיני תלוי בהם כלכלית, אך עד לפני שנה חייתי איתם והייתי מודע למצב בבית. המצב הכלכלי בבית אף פעם לא היה טוב. זה בא לידי ביטוי ברמה החומרית כמובן - בדמות של דברים שאי אפשר לקנות\לעשות, אך גם בתחושה הכללית. היה ניכר שאבא ואמא היו לחוצים מהמצב. לדעתי זה הגיע למצב שגם הבריאות שלהם נפגעה מזה.

את התהליך עם רוני התחלנו באפריל. התהליך אצלנו היה שונה מהרגיל, שכן היו חובות רבים שהלכו והצטברו כל חודש, כאשר להורים לא הייתה את היכולת לעמוד בקצב ההחזרים. רוני הבחין בבעיה מיד והחליט לשנות את התהליך הרגיל ולהתחיל בטיפול מידי במצב החובות. בעזרתו של רוני, ריכזנו את כל החובות (משימה לא פשוטה בפני עצמה), ופרסנו אותם מחדש במסגרת משכנתא מוגדלת על הבית. ההחזר החודשי החדש היה כשליש מההחזר הקודם, מה שאיפשר להורים לנשום לרווחה ולהתחיל להסתכל על ההוצאות שלהם יותר לעומק במטרה להתחיל להצטמצם ולחסוך.

בשלב זה ישבנו יחד להגדיר תקציב והתחלנו לעקוב אחר ההוצאות בתוכנה. כל חודש נפגשנו פעם או פעמיים ועקבנו אחר ההתקדמות והעמידה בהתחייבויות שהגדרנו.

לאורך כל התהליך, רוני היה אדיב, מקצועי, קשוב וזמין לצרכינו. הוא הצליח לגעת גם בנקודות הבין-אישיות הלא פשוטות שעומדות בבסיס המצב הכלכלי בבית, מעבר לבעיות הפיננסיות. הוא ידע מתי ללחוץ ומתי להרפות, הכול כדי שנגיע לקו הסיום במצב הטוב ביותר.

היום אנחנו כמעט עומדים בתקציב, אך יש עוד דרך ארוכה. עם זאת, אני סמוך ובטוח שבעזרת הכלים שרוני העניק לי ולהוריי, נצלח גם את הדרך הזו בלי בעיה.

תודה רבה רוני,

ש. פ

Shirily Simon

During the summer of 2017 we realized that our financial situation at home was in a terrible place. We heard from good friends about the service that Shimon and Roni provide and how many families like us they were able to help. Today our troubles are behind us. Their service, their kindness, their professionalism and their knowledge was overwhelming. They provided us with the right tools and attention to detail every day at any hour for our businesses and home life. We would highly recommend their service to anyone who is in need both at home and at work. Thank you so much for everything!

המלצה חמה מלקוחות:​

כשקנינו את ביתנו לקחנו משכנתא ל 25 שנים. מאז חלפו 7 שנים, במהלכן לקחנו הלוואות נוספות. ההחזר החודשי שלנו היה גבוה מאד - כ 8,500 ש"ח(!) - ועדיין נותרו לנו 18 שנים של החזרים לפנינו!

הגענו למסקנה שככה אי אפשר להמשיך, ובעקבות המלצה שקיבלנו, פנינו לרוני מ"נקודת מפנה" לקבלת ייעוץ למיחזור המשכנתא. רוני בדק את מצבנו ביסודיות ובסבלנות, ובנה עבורנו תמהיל חדש, אשר שילב בתוכו יחד עם המשכנתא שלנו, גם את ההלוואות הנוספות. 
רוני גם ליווה אותנו בסבלנות ובמקצועיות לאורך התהליך כולו, כולל ההליכות לבנקים והשיחות עם הבנקאים.

התמהיל הזה שיפר את מצבנו בצורה משמעותית: ההחזר החודשי ירד אל מתחת ל 6,200 ש"ח, נסיים להחזיר את המשכנתא ואת כל ההלוואות בתוך 12 שנה, ונחסוך למעלה מ 200,000 ש"ח!

רוני, קיבלנו ממך שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו מברכים על החלטתנו לפנות אליך!

 

משפחת א. מפרדס חנה

רוני ערב טוב,

מה שלומך ?

 

הבוקר חתמנו על מיחזור המשכנתא מול הנציגה של הבנק.

רציתי להודות לך באופן אישי על העבודה המקצועית הנהדרת שעשית, הצלחת במיומנות וברוגע להביא אותי למיחזור המשכנתא תוך כדי דילוג על קשיים וחסמים שניצבו בפנינו (אין מה לעשות ללא ההתמדה והשיחה שלך קשה היה לבצע מיחזור משכנתא באותו מקום בו לקחת את המשכנתא המקורית עם תנאים טובים כ"כ)

 

אשמח לשמור איתך על קשר בעתיד ואשמח להפנות אליך חברים שזקוקים לסיוע מיקצועי.

 

תודה ונתראה,
 

צחי אסיף.

 

לקחנו את המשכנתא שלנו לפני למעלה מ 10 שנים. היתרה כבר לא גדולה, וכבר רואים את הסוף, ולכן אשתי ואני לא התייחסנו לכל הפרסומות הקוראות למחזר את המשכנתא. ובכל זאת החלטנו לנסות, ופנינו אל שמעון כדי שיבדוק את מצב המשכנתא שלנו, ויקבע אם כדאי לנו למחזר.
זאת היתה ההחלטה הכלכלית הנבונה ביותר שקיבלנו בשנים האחרונות. שמעון בדק את מצבנו הכולל, ומצא שנוכל לחסוך סכום נכבד מיתרת המשכנתא ע"י הגדלת ההחזר החודשי ושינוי התמהיל. הוא חזה בדייקנות את הריביות שאותן יציעו לנו בבנק, וליווה אותנו לאורך כל התהליך.
אני ממליץ בלב שלם לכל מי שעומד בפני נטילת משכנתא, או מי שכבר יש לו משכנתא, לפנות אל שמעון לקבלת ייעוץ מקצועי ברמה גבוהה. אני סמוך ובטוח שתהיו מרוצים לפחות כמונו!

 

 

רונן מור,
זכרון יעקב

 

When the interest rates dropped, I was struggling to figure out what was the best way to ensure I took advantage of it to its fullest extent.  Shimon Listman answered all my questions, and asked many of his own, to ensure a plan was put in place to best refinance my mortgage. With someone like him helping me, I knew I was going to make the best possible decision for me, my family and our future. 

I would recommend his services to anyone looking to refinance their mortgage, or getting a mortgage.  His work ethic, honesty, willingness to help and professionalism will surely serve you as well as it served me.


 

Avram Piha

Jerusalem

 

נקודת מפנה

 052-3699494            office@tpoint.co.il