משכנתא חדשה

 

מזל טוב. נולדה לכם משכנתא!

נטילת משכנתא חדשה היא אחת מההחלטות הכבדות המוטלות על כתפיו של כל זוג צעיר, משפר דיור או משקיע.

עם זאת, החלום על דירה חדשה או על נכס נדל"ן מניב, יחד עם הנדיבות הרבה שמגלה כלפיכם הבנק במתן ההלוואה, מתגלה לעיתים כחלום בלהות.

 

עליה בהוצאות הנובעת מהתרחבות המשפחה, שינויים תעסוקתיים בלתי מתוכננים, מחלה או אובדן כושר עבודה זמני - כל אלו עלולים לפגוע בגובה ההכנסה הפנויה וביכולת העמידה שלכם בהחזרי המשכנתא.

 

לכן, נטילת משכנתא, מחייבת ליווי מקצוע ובדיקה של מומחה. אומנם יועץ המשכנתאות בבנק הוא מומחה בתחומו, אך הוא חובש כובע נוסף: איש שיווק מטעם הבנק. ואכן, במסגרת תפקידם, יועצי המשכנתאות בבנק עוברים הדרכות מקצועיות שכל תכליתן היא לשווק לכם את המשכנתא הרווחית ביותר עבור הבנק, ובמילים אחרות: המשכנתא שהכי פחות מתאימה לכם...

 

נקודת מפנה – כדי שתוכלו לחיות עם המשכנתא. 

שירותי ייעוץ המשכנתאות של נקודת מפנה, בניגוד לשירותי הייעוץ הניתנים בבנקים למשכנתאות, הם למענכם ולטובתכם בלבד. ייעוץ המשכנתאות בנקודת מפנה מביא לידי ביטוי את הידע והניסיון העשיר של החברה בעולם המשכנתאות והפיננסים ומאפשר לכם לקבל החלטות נכונות באופן מושכל ומבוקר. כך תבטיחו שהמשכנתא שאתם נוטלים, לא תסכן את יציבותו הפיננסית של התא המשפחתי שלכם ותיהנו ממגוון יתרונות שיקנו לכם רמת חיים טובה יותר:

  • תתחייבו להחזרים חודשיים סבירים שאפשר לחיות איתם.
  • תחסכו מעצמכם את תחושת המחנק של אוברדרפט תמידי, הכרוך בעלויות מימון גבוהות.
  • תבטיחו שהדירה שרכשתם במיטב כספכם, תישאר בבעלותכם.
  • תחסכו עד מאות אלפי שקלים לאורך כל תקופת ההלוואה.
  • ולא פחות חשוב... תיהנו משקט נפשי וכלכלי ומתחושת רווחה לאורך זמן!

 

משכנתא חדשה? רק בהתאמה אישית.

משכנתא אינה "מוצר מדף". משכנתא המתאימה למשפחה אחת, אינה מתאימה בהכרח למשפחה אחרת.

לכן, בעת נטילת משכנתא חדשה, מומחי נקודת מפנה ילמדו את ההתנהלות הכלכלית המשפחתית שלכם, יערכו מיפוי של כלל ההכנסות וההוצאות שלכם, ייצרו תחזית להכנסות עתידיות אפשריות, כגון פדיון קרנות השתלמות, קידום בעבודה ועוד, ולהוצאות צפויות, כגון יציאה ללימודים, התרחבות המשפחה וכדומה.

 

בתום שלב זה, נקודת מפנה תמליץ לכם על גובה ההחזר החודשי הרצוי ועל משך תקופת ההלוואה, תיצור עבורכם תמהיל משכנתא מיטבי ותעניק לכם ליווי אישי באחד מתוך שלושה מסלולים לבחירתכם:

 

• נקודת מפנה Basic - ייעוץ למשכנתאות >>

• נקודת מפנה Gold - ייעוץ וליווי מקיף למשכנתאות >>

נקודת מפנה Platinum - ייעוץ וליווי VIP למשכנתאות >>

 

עומדים לקחת משכנתא חדשה?
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות צרו קשר

 

 

 

 

 

 


נקודת מפנה

 052-3699494            office@tpoint.co.il